Szablon
 
IndeksPublicationsGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 


 

 regulaminek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar

 Liczba postów : 235
 Punkty reputacji : 3222
 Reputation : 5
 Age : 29
 Skąd : London London London London London London London London London London London London London
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
Administrator
PisanieTemat: regulaminek   Czw Cze 06, 2013 1:55 pm

Kod:
<center>
<div style="background-color: #141521;border-left:10px solid #1e1f31;border-right:10px solid #1e1f31;border-top: 2px solid#1e1f31;border-bottom: 2px solid#1e1f31; padding: 10px;width: 450px; border-radius: 15px;"> <center>
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Yesteryear' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Yesteryear; font-size: 55px; text-shadow: black 1px 1px 1px; color: #5c0e0e;">Regulamin Ogolny</div>
[justify][color=#615f5b]
[size=18]1.[/size] Na forum piszemy w trzeciej lub pierwszej osobie liczby pojedynczej. Używamy dużych liter, znaków interpunkcyjnych i zasad polskiej pisowni. W razie problemów można używać przeglądarki która podkreśla błędy, bądź pisać posty w wordzie. Pamiętamy także, iż w postach fabularnych nie używamy emotikon.
[size=18]2.[/size] Tworzymy wspólne opowiadanie, także, jak to w książkach bywa, dialog zaczynamy od myślników po czym opisujemy wykonywane tylko przez nas czynności. Przy czym staramy się, aby posty były jak najdłuższe i barwne. Każdy musi mieć minimalnie pięć linijek długości.
[size=18]3.[/size] Nie offtopujemy, są do tego przeznaczone odpowiednie tematy i chatbox.
[size=18]4.[/size] Przed założeniem nowego tematu sprawdzamy czy taki już nie istnieje. Pierwszy post powinien zawierać opis, ewentualnie zdjęcie danego miejsca. Zastanówmy się także, czy takie miejsce rzeczywiście znajdowało się, bądź mogło być w danej okolicy.
[size=18]5. [/size]Nie obrażamy innych użytkowników, wyjątkiem jest tu gra fabularna, gdzie nie wszystkie postacie muszą być dla siebie miłe i żyć w zgodzie.
[size=18]6.[/size] Jeśli nie ma takiej potrzeby, staramy się nie pisać posta pod postem, tylko edytować poprzedniego.
[size=18]7. [/size]Reklamować inne fora można jedynie w przeznaczonych do tego tematach, bądź też poprzez zamieszczenie linku we własnym profilu. Tym samym zabrania się jakiegokolwiek umieszczania linków do innych for na czacie, bądź wysyłania ich zaproszeń przez wiadomości.
[size=18]8. [/size]Należy pamiętać, iż informacje podawane na czacie nie mogą być znane przez nasze postacie - czat nie wiąże się z fabułą.
[size=18]9. [/size]Po przeczytaniu regulaminu należy zapoznać się ze [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/-f5/na-pocztek-t3.htm]wskazówkami[/url].[/color]
[/justify]</div></center>

<center>
<div style="background-color: #141521;border-left:10px solid #1e1f31;border-right:10px solid #1e1f31;border-top: 2px solid#1e1f31;border-bottom: 2px solid#1e1f31; padding: 10px;width: 450px; border-radius: 15px;"> <center>
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Yesteryear' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Yesteryear; font-size: 55px; text-shadow: black 1px 1px 1px; color: #5c0e0e;">Regulamin Postaci</div>
[justify][color=#615f5b]
[size=18]1. [/size]Nick musi składać się z fikcyjnego imienia oraz nazwiska. Konta o innych nickach będą od razu kasowane.
[size=18]2. [/size]Nie można odgrywać książkowych postaci, bądź też w jakikolwiek sposób powiązanych z bohaterami książek J.K.Rowling. Nie można także być demonami, elfami, diabłami, cieniami, wiedźminami i innymi postaciami nie występującymi w książkach J.K.Rowling. Prosimy także, by nie tworzyć postaci wszechwiedzących, bądź jakkolwiek przesadnie wyidealizowanych.
[size=18]3. [/size]Obowiązkowy rozmiar avataru to 200 na 320px. Należy także zachować umiar w  podpisach. Avatar który konieczny jest u każdego użytkownika, musi być zdjęciem zgodnym z wyglądem i wiekiem naszej postaci. W razie problemów zapraszamy [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/-f125/avatary-t238.htm#6878]do avatarni[/url]. Tym samym należy pamiętać, iż musi zawierać postać przez nikogo nie zajmowaną. Spis zajętych osób znajduje się [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/-f7/lista-zajtych-osob-do-avatarow-t1313.htm#35436]tutaj[/url]. Raz wybranego wizerunku na postać nie można zmieniać, chyba, że jest się metamorfomagiem.
[size=18]4.[/size] Chcąc założyć nową postać z tego samego przedziału wiekowego (wyróżniamy trzy przedziały: Uczniowie, Studenci, Dorośli), na poprzedniej trzeba mieć co najmniej 200 postów, a karta przed publikacją musi zostać zaakceptowana przez grupę moderatorów.
[size=18]5.[/size] Aby zostać animagiem, metamorfomagiem, lub posiadać inne magiczne potterowskie zdolności, czy też umieć teleportację trzeba zostać zatwierdzonym przez administrację w [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/spis-f47/]odpowiednim temacie[/url].
[size=18]6.[/size] W przypadku ponad miesięcznego nie odwiedzania forum, postaci zostanie zdjęta ranga, a karta postaci zostanie przeniesiona do archiwum. W przypadku chęci ponownego pisania na forum, należy zgłosić się we właściwym [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3823-zgloszenia-w-sprawie-rang]temacie[/url].
[size=18]7. [/size]W historii naszej postaci nie umieszczamy, do jakiego domu ją przydzielono - może się to nie zgadzać z decyzją administracji.
[size=18]8.[/size] Osoby niestosujące się do powyższych zasad tworzenia poprawnych postaci (w tym także ze zbyt krótkimi kartami postaci, lub splagiatowanymi) nie będą akceptowane. [/color]
[/justify]</div></center>

<center>
<div style="background-color: #141521;border-left:10px solid #1e1f31;border-right:10px solid #1e1f31;border-top: 2px solid#1e1f31;border-bottom: 2px solid#1e1f31; padding: 10px;width: 450px; border-radius: 15px;"> <center>
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Yesteryear' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Yesteryear; font-size: 55px; text-shadow: black 1px 1px 1px; color: #5c0e0e;">Regulamin Fabularny</div>
[justify][color=#615f5b]
[size=18]1.[/size] Nie używamy super mocy z anime, kreskówek oraz innych nie pochodzących z Harry'ego Pottera. Należy pamiętać również, że na terenie szkoły nie działa teleportacja, świstokliki, ani żadne mugolskie urządzenia elektryczne. Istnieje także prawo Gampa, co za tym idzie nie można wyczarować jedzenia, ani picia z niczego.
[size=18]2. [/size]Jeżeli nasza postać używa jakiegoś zaklęcia należy napisać jego formułę. Jednakże należy pamiętać, iż uczeń jest w stanie użyć jedynie uroków odpowiednich dla jego poziomu. Inne nie będą dawały po prostu żadnego efektu. Spis znajduje się [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/-f7/spis-zakl-t22.htm]tutaj[/url].
[size=18]3. [/size]Samodzielnie teleportować się mogą jedynie osoby które ukończyły siedemnaście lat i mają tę zdolność wpisaną w profilu. Zgłoszenia przyjmowane są w [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t239-teleportacja]odpowiednim[/url] temacie.
[size=18]4.[/size] Postać może przebywać maksymalnie w dwóch do trzech miejscach na raz. Jednakże powinno się uwzględnić, że w owych lokacjach akcja dzieje się o innych porach, czy w różnych dniach.
[size=18]5. [/size]W wątku, bądź poście gdzie znajdują się treści erotyczne należy na początku napisać oznaczenie [color=red]+18[/color].
[size=18]6.[/size] Jako, że forum jest na podstawie książki, stosujemy się do zasad oraz rzeczy tam opisanych, np. pamiętamy, że w lochach nie ma okien z widokiem na jezioro ponieważ jak sama nazwa wskazuje, znajdują się pod ziemią.
[size=18]7. [/size]Stosujemy się do wprowadzanych przez Mistrza Gry sytuacji oraz pogody ustalonej w danym momencie na forum. Pamiętamy także, że akcja rozgrywa się w 2013 roku, czyli czasie teraźniejszym. Dokładna fabuła obecna na forum jest opisana [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t853-wiat-przedstawiony]tutaj[/url].
[size=18]8.[/size] Nie można zabić postaci bez zgody osoby która nią pisze. 
[size=18]9.[/size] Po dziesięciu dniach od napisania ostatniego posta wątek się przedawnia, tym samym miejsce w którym znajdują się postacie przestaje być przez nie zajęte i kolejna osoba może napisać, iż ich tam nie ma.[/color]
[/justify]</div></center>

<center>
<div style="background-color: #141521;border-left:10px solid #1e1f31;border-right:10px solid #1e1f31;border-top: 2px solid#1e1f31;border-bottom: 2px solid#1e1f31; padding: 10px;width: 450px; border-radius: 15px;"> <center>
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Yesteryear' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Yesteryear; font-size: 55px; text-shadow: black 1px 1px 1px; color: #5c0e0e;">Kodeks Uczniowski</div>
[justify][color=#615f5b]
[size=18]1.[/size] Zaklęcia Niewybaczalne użyte na terenie Hogwartu (wszystkie tematy w subforum Hogwart, [i]poza[/i] Zakazanym Lasem – NIC nie usprawiedliwia ich użycia) będą karane osadzeniem postaci w Azkabanie, natomiast w przypadku niepełnoletnich, będzie to wydalanie ze szkoły. Innymi słowy, równa się to ze zbanowaniem postaci.
[size=18]2.[/size] W szkole jest całkowity zakaz posiadania cięższych narkotyków i poprzez zaklęcia, te w zamku od razu ulegają zniszczeniu. Jeśli jakieś postacie chcą mieć przy sobie coś odurzającego, możliwym do posiadania jest tylko alkohol, trawa, czy też odurzające eliksiry.
[size=18]3. [/size]Szlaban można dostać za: spożywanie alkoholu bądź palenie tytoniu na terenie szkoły, niewłaściwie użycie zaklęć/przemocy fizycznej na drugiej osobie, wejście na teren Zakazanego Lasu, bliskie stosunki intymne z drugą osobą.
[size=18]4.[/size] Uczniowie nie mogą w czasie roku szkolnego opuszczać terenu Hogwartu oraz Hogsmeade. Możliwe jest to jedynie podczas świąt, wakacji, bądź po otrzymaniu pozwolenia od któregoś z nauczycieli. Studentów ten zakaz nie obowiązuje. Wyjścia do Hogsmeade są dla wszystkich dozwolone bez konieczności nadzoru.
[size=18]5.[/size] Obowiązuje zasada interwencji w ciągu 24h  - po upłynięciu doby od opuszczenia tematu, akcja się przedawnia i nauczyciel (bądź inna osoba do tego upoważniona), nie może zainterweniować, np. wyznaczyć szlabanu.
[size=18]6.[/size] Na lekcjach, każdy uczeń ma obowiązek być ubranym w mundurek szkolny. [/color]
[/justify]</div></center>
<center>
[size=14][color=#771b1b]---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------[/color][/size]

[size=9]Zarejestrowanie się na forum jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Każde złamanie regulaminu będzie karane upomnieniem.
Pięć upomnień = ostrzeżenie, trzy ostrzeżenia = ban.

Do administracji należą:
[url=http://czarodzieje.my-rpg.com/profile.forum?mode=viewprofile&u=1]Effie Fontaine [/url](gg - 2019325)
[url=http://czarodzieje.my-rpg.com/profile.forum?mode=viewprofile&u=2]Bell Rodwick [/url](gg - 1956745)
W razie problemów można się zgłaszać do osób oznaczonych
fioletową rangą prefekta, bądź znakiem @ na czacie.</center>


[right]Ostatnia aktualizacja - 7.06.2013[/right][/size]


_________________

jakis podpis
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

 Liczba postów : 235
 Punkty reputacji : 3222
 Reputation : 5
 Age : 29
 Skąd : London London London London London London London London London London London London London
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
Administrator
PisanieTemat: Re: regulaminek   Pią Cze 07, 2013 5:48 am


Opis FabulyCałkiem spokojnie minął pierwszy semestr roku szkolnego 2012-2013. Uczniowie mogą być bardziej zmęczeni lekcjami niż na początku i ledwo już pamiętają wakacje w gorącym Egipcie, zastanawiając się gdzie w tym roku mogą pojechać. Jednak okazuje się, że Szkoła Magii zafunduje im jeszcze jedną niespodziankę!

W tym roku dwie najlepsze drużyny Quidditcha z dwóch różnych kontynentów, przybędą do Hogwartu, by zdobyć Puchar Juniorów w Quidditchu. Międzyszkolny konkurs rozpocznie się, gdy tylko nasi goście przyjadą ze swoich krajów. A dokładnie gorącej Australii i odrobinę chłodniejszej Kanady. Ich przeciwnikami będzie też oczywiście drużyna angielska, złożona z najlepszych graczy ze wszystkich domów, która nazwała się Znikaczami z Hogwartu. Teraz będą tworzyć się zacięte mecze z kanadyjskimi Reemami z Riverside oraz australijskimi Ognistymi Krabami z Red Rock. Oczywiście oprócz oficjalnych meczów, uczestnicy drużyn poddają się wielu innym przyjemnościom. Od licznych imprez, przez kapitanów wszystkich drużyn rywalizujących w niezbyt legalnych wyścigach mioteł po inne sposoby sprawdzają swoich umiejętności latania. Nadszedł czas, by dowiedzieć się która drużyna jest najlepsza i zdobędzie pożądany puchar!

W Howarcie nadal na odpowiedni moment czekają Lunarni, którzy pod wodzą Farida Sherazi chcą objąć panowanie w szkole i zakłócić spokój wszystkich uczniów.

W czarodziejskim ministerstwie wciąż rządzi Tim Carlsson. Minister ten w przeciwieństwie do swojego poprzednika jest nieco starszy oraz poważniejszy. Póki co jego rządy wydają się być bardzo sprawiedliwe i pomocne dla najbiedniejszych. Tak naprawdę zobaczymy jak długo utrzyma się na tej pozycji, jeśli Lunarni dojdą do władzy.

W świecie rozrywki dzieje się jak zwykle naprawdę sporo! Chociaż Scarlett McKinley na równi z Dyanne, wciąż są na topie, coraz więcej się mówi o Mimbulus Mimbletonia. Zaś młodsze oraz w ukryciu te starsze czarownice wzdychają do Roześmianych Kudłoni. A co u starszych wykonawców? Fatalne Jędze, Tęczowe Jednorożce i Roznegliżowane Boginy ku uciesze swoich fanów ponownie wrócili na scenę z nowymi płytami. I podobno są tak samo niesamowite jak parę lat temu. Już niebawem na deskach naszych teatrów będziemy mogli oglądać kolejną cześć kultowego przedstawienia Czarodzieje z Malediwów! Kto nie uwielbia tych szalonych piratów i ich niecodziennych przygód?

Ostatnie miesiące nowego roku szkolnego, z pewnością zapowiadają się ciekawie i zdecydowanie wzrośnie poziom adrenaliny oraz rywalizacji w całym zamku!


Piosenka Tiary


Przez lat niemożliwie wiele
Spoczywałam na królewskich gablotach w popiele.
Byłam zwykłym, czarnym kapeluszem
nazwać można mnie było słabeuszem.
Brudna, niechciana i znudzona
Nosiłam na sobie czasu znamiona.
Wtem mnie wielcy czarodzieje odnowili
Na swych zacnych głowach, dumnie nosili.
Swoją szkołę magii stworzyli
Przed niemagicznymi całkiem ją ukryli.
Potem domy w niej cztery założyli
Do ich rozdzielenia, charakterami swoimi się posłużyli.
Slytherin węża dał jako swego domu znak
Spryt jego uczniów, to jedna z odznak.
Gryffindor niczym lew wielki
Do ostatniej, odważnie walczy kropelki.
Ravenclaw mądrość popiera,
Kruk uczniów jego wspiera.
Hufflepuff sprawiedliwy dla każdego
Borsuk znakiem jest jego.
Domy te od wielu lat skłócone
Zgody wzajemnej pozbawione.
Wy zaś zwieść się nie dajcie
Do pociągu ku przyjaźni po kolei wsiadajcie.
Bowiem nadciągają ku nam ciężkie czasy.
Pokrętny los, w błocie można znaleźć nawet asy.
Ciężki wybór czeka przed wami.
Kogo popieracie, zdecydować musicie sami.
Fałszywym uśmiechom zwieść się nie dajcie
Wszyscy razem po właściwej stronie się trzymajcie.
Bowiem nadciągają ku nam ciężkie czasy.
Pokrętny los, w błocie można znaleźć nawet asy.
Czas się pojednać i wspólny krąg utworzyć
Kłótnie i nieporozumienia na bok odłożyć.
Zacieśniajcie swe przyjaźni.
Niech drugi człowiek okaże się ważniejszy od Waszych bojaźni.
Zacieśniajcie więzi, uczniowie!
Bądźcie jak wielcy bohaterowie!
Nie dajcie się nikomu zwieść,
Nie pozwólcie złu nadejść!
Kto tu pracuje


  Dyrektor

   • Gareth Hampson (Kierowany Mistrzem Gry)


  Opiekunowie Domów

   • Gryffindor - Charlie Brown, Howard Forester (naucz. fabularny)
   • Hufflepuff - Mary Abney (naucz. fabularny)
   • Ravenclaw - Aleksander Brendan, Marco Ramirez (naucz. fabularny)
   • Slytherin - Nero Crow, Aden Morris (naucz. fabularny)


  Nauczyciele

   • ONMS - Larse Creager, Kimberly Wright
   • Transmutacja - Nero Crow
   • Wróżbiarstwo - Afra Corvin, David Planet
   • OPCM - Aleksander Brendan, Nancy Wright
   • Eliksiry - Aleksander Brendan
   • Quidditch - Myles Abernathy
   • Zaklęcia i uroki - Prince Scott
   • Astronomia - Gaja C. Glauber
   • Mugoloznastwo - David Planet
   • Teatr Czarodziei - Dante Underwood, Xavier Debrau
   • Złożone Zaklęcia - Charlie Brown
   • Dzikie Zwierzęta - Kimberly Wright

   Reszta przedmiotów jest prowadzona z kont fabularnych nauczycieli


  Pracownicy Szkolni

   • Woźny - Sebastian Mop
   • Pielęgniarz - Vivienne Nevan, Eleanor McCullough
   • Gajowy - Clement Wellington
   • Bibliotekarz - Leah Rosenberg


  Prefekci

   • Naczelny (Slytherin) - Effie Fontaine
   • Naczelny (Ravenclaw) - Bell Rodwick
   • Slytherin - Merlin Faleroy
   • Gryffindor - Dexter Vanberg, Clara Hepburn
   • Hufflepuff - Cassandra Lancaster
   • Ravenclaw - Ioannis Gavrilidis, Mia Rizpah Ursulis

   (prefekci to moderatorzy i admini forum, w przypadku pytań, można pisać do każdego z nich)Aby na forum postacie nie mówiły, iż słuchają tylko mugolskich zespołów, albo oglądają filmy,
zrobiliśmy małą encyklopedię, gdzie przenieśliśmy zespoły i filmy, na ich czarodziejskie odpowiedniki.
Jeśli wasza postać, lubi którąś z poniższych pozycji, prosimy by fabularnie trzymać się ich czarodziejskich odpowiedników.
Spis przedstawien wystawianych

w czarodziejskich teatrach:

(W nawiasach podane są oryginalne tytuły tych historii,
natomiast mniejszą czcionką wypisana jest w jednym zdaniu fabuła,
oraz czym się różni od tego jaką jej wersję znamy)
900 (300)
Opowieść o bitwie pod Hogsmeade, mająca miejsce w 480 r. p. n. e podczas starcia goblinów i skrzatów domowych.

Adwokat Sam-Wiesz-Kogo (Adwokat Diabła)
Pracownik Ministerstwa, pewnego dnia spotyka Voldemorta pod postacią kogoś zupełnie innego. Niczego nie świadomy mężczyzna, zaczyna prowadzić z nim współpracę.

Anton i Miodowe Królestwo (Charlie i fabryka czekolady)
Mały Anton wygrywa zwiedzenie podziemi Miodowego Królestwa. Może zobaczyć niezwykłą produkcje słodyczy.

Arnold Profesjonalista (Leon Zawodowiec)
W wyniku tragedii ośmioletnie dziewczynka trafia pod opiekę do obcego jej czarnoksiężnika. Mimo wszystko nawiązuje się między nimi przyjaźń.

Aurelia w Dolinie Godryka (Alicja w Krainie czarów)
Mugolka Aurelia trafia do niezwykłej dla niej Doliny Godryka, gdzie na swojej drodze spotyka animagów i czarodziei.

Chłopcy z Maskami (Chłopcy z Ferajny)
Młodzi chłopcy są zafascynowani śmierciożercami, którzy posiadają pieniądze i władze, dążą do tego, by w przyszłości stać się takimi jak oni.

Ciekawy przypadek Augustyna Gnoma (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona)
Matka Augustyna w czasie ciąży piła wiele eliksirów, przez co jej dziecko zamiast się starzec, młodniało. Urodził się jako starzec, by umrzeć jako niemowlak.

Czarodzieje z Malediwów (Piraci z Karaibów)
Niezwykła opowieśc o czarodziejach pochodzących z Malediwów, zajmujących się rabowaniem okrętów.

Dzieci z dworca King Cross (Dzieci z dworca Zoo)
Wstrząsająca historia opowiadająca o nastolatkach uzależnionych od eliksirów poprawiających nastrój.

Dziecko Roveny (Dziecko Rosemary)
Po wypiciu niezwykłego eliksiru, Rovena zaczyna przeczuwać, że dziecko które urodzi, będzie wcieleniem zła.

Edgar Szabloreki (Edward Nożycoręki)
Historia Edgara, w którego trafiło niezwykłe zaklęcie, przez które zamiast dłoni ma szable.

Efekt Zmijoptaka (Efekt Motyla)
Ethan eksperymentuje ze zmieniaczem czasu. Próbuje zmienić bieg historii, niekiedy efekty są tragiczne.

Finney Hodd, demoniczny golibroda z ulicy Nokturnu (Sweeney Todd)
W deszczowym Londynie pracuje golibroda, który wraz ze swoją przyjaciółką przyrządza paszteciki z ludzkiego mięsa.

Gra O Ministerstwo (Gra o tron)
Saga przedstawia historie bohaterów znajdujących się w różnych magicznych lokacjach, a jednak połączonych przez jeden niezwykle ważny cel - zdobycie zaszczytnej posady Ministra Magii. To pełna przygód opowieść o dążeniu do władzy, o rozlewie krwi, czarnomagicznych praktykach oraz zakazanych romansach w czasie, gdy żaden czarodziej nie mógł czuć się bezpieczny, a za to stawał przed dokonaniem wyboru, któremu "Ministrowii Magii" będzie poddany.

Hipnozer (Iluzjonista)
Opowieść o utalentowanym hipnotyzerze, który dostaje wyzwanie od samego Ministra Magii

Hogwarcki chór (Glee)
Nauczyciel zaklęć zakłada chór, do którego należą gnębieni przez innych uczniowie, wyróżniający się z otoczenia. W realizacji ich marzeń chce za wszelką cenę przeszkodzić im wredna i sroga nauczycielka Quidditcha. Jest to seria przedstawień, pokazująca historie bohaterów należących do chóru, wystawiana przez objazdowy teatr.

Hogwarckie Stowarzyszenie (Stowarzyszenie Umarłych Poetów)
Nauczyciel Historii Magii pokazuje uczniom czarodziejską poezję, oraz zyskuje ich wysoki szacunek. Historia rozgrywa się wśród uczniów Ravenclawu.

Hogwart’s Beauty (American Beauty)
Gorzka historia pięknej półwili i zakochanego w niej ojca jej przyjaciółki, który nie potrafi odeprzeć jej uroku.

Instynkt Wili (Nagi Instynkt)
Piękna wila zostaje oskarżona o zabójstwo swojego męża. Auror, który prowadzi to śledztwo, zafascynowany jej urodą, daje się wciągnąć w niebezpieczną i zmysłowa grę, tracąc czujność.

Jak zostać ministrem (Jak zostac królem)
Oparta na faktach historia Ministra z 1845 roku, który miał problemy z wymową i mocno się jąkał.

Koszmar z ulicy Pokątnej (Koszmar z ulicy Wiązów)
Horror o młodych mieszkańcach ulicy Pokątnej, których zaczyna nawiedzać czarnoksiężnik. Posiada on zdolność zabijania w snach.

Labirynt Centaura (Labirynt Fauna)
Opowieśc o dziecku, które na swojej drodze trafia na centaura. W tle rozgrywa się wojna z Voldemortem.

Lista Blacka (Lista Shindlera)
Black widząc mordy jakich dokonuje Voldemort, usiłuje uratować choć część ludzi przed takim losem.

Milczenie Hipogryfow (Milczenie Owiec)
Dreszczowiec opowiadający o jednym z najgroźniejszych czarnoksiężników w historii, który zjadał swoje ofiary.

Moralność w Mungu (Przerwana lekcja muzyki)
Opowieśc o pacjentce Św. Munga, która trafia na oddział urazów po zaklęciowych.

Oczarowani (Marzyciele)
Historia trójki studentów: bliźniąt i ich nowego przyjaciela. Spędzając wspólnie wakacje zaczyna nawiązywać się między nimi coś więcej niż tylko przyjaźń.

Portret Anastazego (Dorian Gray)
Anastazy chce na zawsze pozostac młody. Dzięki specjalnemu zaklęciu, zamiast jego, zaczyna się starzec jego portret.

Sekretne Pojedynki (Podziemny Krąg)
W podziemiach starego domu rozgrywają się nielegalne pojedynki. W ruch idą tylko ostre zaklęcia.

Skazani na Pocałunek Dementora (Skazani na Shawshank)
Opowieść o niesłusznie skazanym mężczyźnie na śmierć w Azkabanie.

Sok z gumochłona (Sok z żuka)
Niezwykła opowieść o parze duchów, którzy próbują się pozbyc ze swojego domu nowych, uciążliwych lokatorów.

Tajemnice Wampira (Wywiad z wampirem)
Młody czarodziej zostaje ugryziony przez wampira. Teraz wraz ze swoim stwórcą będzie poznawać świat ze strony tego nocnego stworzenia.

Umysł Merlina (Piękny umysł)
Wedle autora tej historii Merlin cierpiał na schizofrenię. Ukazuje jak jednocześnie wielki i niezwykły umysł posiadał owy czarodziej.

Władca Różdżek (Władca Pierścieni)
Hobbici, elfy i czarodzieje dążą do zniszczenia Czarnej Różdżki, która potrafi opętać tego, kto ją posiada.

Zakochany z Oblivate (Zakochany bez pamięci)
Związek Hanka i Caroline rozpada się. Oboje nie chcąc pamiętać tego co się wydarzyło, proszą, by rzucono na nich zaklęcie Oblivate, wymazując to, że w ogóle się poznali.

Zmrok (Zmierzch)
Miłośc mugolki i niegroźnego wampira. Do tego zazdrość jej przyjaciela - wilkołaka.

Zmysł Kasandry (szósty zmysł)
Opowieść o niesamowitym, małym chłopcu, który potrafi porozumiewać się ze zmarłymi.

Spis czarodziejskich zespolow:

(Tak, by każdy wiedział jaką muzykę gra dany czarodziejski zespół.
Tym samym u nas w fabule piosenka np. Paint it Black
będzie autorstwa Fatalnych Jędz, nie Stonesów)
Ain Eingarp – Depeche Mode
Alfreda – Lady Gaga
Amanda Kizzie – Rebecca Black
Annalee – Beyonce
Bahani Jad – My Chemical Romance
Brunhilde – Cher
Chihuahua – Pitbull
Crucio - Peja
Czochrający Puszka - Nirvana
Diabelskie Sidła - Metallica
Dixon Smith – Kanye West
Dominique - Sandra
Drżące Tarantule – Escape The Fate
Dwóch czarujących - Modern Talking
Dyanne – Rihanna
Emanuel Guilder – David Bowie
Fatalne Jędze – The Rolling Stones
Felix Felicis – Arctic Monkeys
Fiolka Myśli - Placebo
Fiuu Bzdziuu – Led Zeppelin
Floriana Rouge – Katy Perry
George Rodrigo – Michael Jackson
Giętkie Różdżki – Linkin Park
Głodne Pufki – System Of A Down
Gwardia Pottera - Paramore
Hildebert – Eminem
Hugo Alfarr – Bruno Mars
InferSon - GrubSon
Inga – Bjork
Jadowite Tentakule – Massive Attack
Kian Lowder - Bob Dylan
Kimmy Emer – Britney Spears
Kochające Centaury – Bon Jovi
Krzyk Mandragory – Queen
Lavi Avigne - Avril Lavigne
Leniwe Gumochłony – The Beatles
Linda Garcia - Jennifer Lopez
Lotta Faye - Charlene Kaye
Łzy Feniksa - U2
Magiczne Waginy - Puscifer
Magiczni Piraci - Emigrate
Mamba – Ke$ha
Manuelita – Madonna
Marahinus - Bob Marley
Mimbulus Mimbletonia – Florence the Machine
Misa Wspomnień – Pink Floyd
Nocna Sowa - Owl City
Omega Village - Alphaville
Peleryny Demimozów - Nightwish
Pióro Bazyliszka - Hurts
Pocałunek Dementora – Within Temptation
Rowena – Adele
Rozczochrane Hipogryfy – 30 Seconds To Mars
Rozdarte chochliki - Silipkont
Roześmiane Kudłonie - One Direction
Rozmarzone Inferiusy – The Killers
Roznegliżowane Boginy – Guns N’ Roses
Rozszalałe Mantykory – Green Day
Roztańczone Gobliny - Star Guard Muffin
Rozwydrzone Psidwaki - Kasabian
Róg Buchorożca - Aerosmith
Różowe Yeti - Dżem
Scarlett McKinley - Lana Del Rey
Sex Wands - Sex Pistols
Siła Jednorożców – US5
Skomlące Wilkołaki - Muse
Skonfundowane Wile – Iron Maiden
Skowyt Mantrykory - Doda
Smoczy Pazur - KoRn
Stara Tiara – AC/DC
Szatańskie Pomioty - The Midnight Beast
Szkarłatna Przypominajka - Tokio Hotel
Tęczowe Jednorożce – Red Hot Chili Peppers
Theodor – Y – Jay – Z
Twierdza Luster - Fort Minor
Veritaserum – Kings of Leon
Walczący z Chimerą – Blink-182
Wilcze Głowy – Radiohead
Wiz Wiz Wizard - Yeah Yeah Yeahs
Wyssane Wampiry – The Cure
Wyzwolone Skrzaty - Coldplay
Zardzewiałe Znicze – Pearl Jam
Zębate Frisbee - Oasis
Znaki Runiczne – Evanescence
Zobacz Testrala - The White Stripes
Zwierzęca Magia – Foo Fighters
Żądlibąki - The Hives
Spis czarodziejskich ksiazek:

(Znane nam książki w wersji czarodziejskiej, tak by móc określić jakie tomy czyta nasza postać)Aurelia w Dolinie Godryka (Alicja w Krainie czarów)
Mugolka Aurelia trafia do niezwykłej dla niej Doliny Godryka, gdzie na swojej drodze spotyka animagów i czarodziei.

Bathilda Johnson (Dziennik Bridget Jones)
Bathilda, to wyjątkowo roztrzepana czarownica. Pracuje w czarodziejskim wydawnictwie i podkochuje się w swoim szefie, kobieciarzu o imieniu Filius. Prócz natłoku niespodziewanych wypadków musi też znosić nadgorliwą matkę za wszelką cenę próbującą ją zeswatać z prawnikiem Seamus'em Darcy.

Błądzący w Zakazanym Lesie (Buszujący w Zbożu)
Pod koniec siódmej klasy, Ślizgon ucieka z Hogwartu do Londynu, gdzie stara się przeżyć przez kilka dni.

Boris (Eragon)
Boris znalazł jajo smoka i kiedy ten wykluwa się, próbuje go wychować, podczas gdy na jego drodze stają niezliczone przygody.

Cierpienia Młodego Krukona (Cierpienia młodego Wertera)
Młody Abraxas, uczeń Ravenclaw zakochuje się w Galatei. Niestety Gala zaręcza się z innym mężczyzną. Abraxas nigdy nie godzi się z tym faktem i kolejne lata jest nieszczęśliwie zakochany w owej kobiecie. W końcu na skraju załamania zabija się Avadą.

Duma, Uprzedzenie i Magia (Duma i Uprzedzenie)
Do posiadłości Netherfield Park wprowadza się czarodziej Colin Bingey. Okoliczna mugolska ludnosć liczy, że tajemniczy mężczyzna poślubi jedną z panien na wydaniu. Ową wybranką ma zostać Lily Bellet. Tymczasem jego przyjaciel Durcy, również czarodziej jest bardzo przeciwny związkowi z mugolką. Do czasu, gdy sam sie nie zakochuje...

Dzieci z dworca King Cross (Dzieci z dworca Zoo)
Wstrząsająca historia opowiadająca o nastolatkach uzależnionych od eliksirów poprawiających nastrój.

Gra O Ministerstwo (Pieśń lodu i ognia i reszta sagi)
Saga przedstawia historie bohaterów znajdujących się w różnych magicznych lokacjach, a jednak połączonych przez jeden niezwykle ważny cel - zdobycie zaszczytnej posady Ministra Magii. To pełna przygód opowieść o dążeniu do władzy, o rozlewie krwi, czarnomagicznych praktykach oraz zakazanych romansach w czasie, gdy żaden czarodziej nie mógł czuć się bezpieczny, a za to stawał przed dokonaniem wyboru, któremu "Ministrowii Magii" będzie poddany.

Hogwarckie Stowarzyszenie (Stowarzyszenie Umarłych Poetów)
Nauczyciel Historii Magii pokazuje uczniom czarodziejską poezję, oraz zyskuje ich wysoki szacunek. Historia rozgrywa się wśród uczniów Ravenclawu.

Klub Magicznych Trampków (Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów)
Akcja dzieje się na ostatnim roku Hogwartu. Cztery przyjaciółki – każda z innego domu, znajdują magiczne trampki, które pasują na nie wszystkie. Podczas wakacji, które każda spędza oddzielnie, przesyłają je i dzielą się wrażeniami.

Kod Sam-Wiesz-Kogo (Kod Leonarda da Vinci)
Zostają odnalezione zwłoki pewnego mugola. Wygląda on identycznie jak ten, którego w swojej wizji przedstawił światu jasnowidz Robert. Ze względu na zbyt wielkie szczegóły znajomości popełnionego morderstwa zostaje uznany za mordercę.

Kraina Cierpienia (Złodziejka książek )
Dziewczynka została porzucona przez matkę aurorkę i dostała się w opiekę mugoli. Żyjąc w tej rodzinie przygląda się szkodom, które wyrządzają czarodzieje w mugolskiej dzielnicy. Sama chętnie czyta…

Listy (Tajemniczy opiekun)
Młoda dziewczyna wychowuje się w sierocińcu. W pewnym momencie przychodzi do niej dyrektor Hogwartu i mówi, że pewien człowiek zgodził się zapłacić za jej czarodziejską edukację w ramach pisania do niego listów, na które nigdy nie dostanie odpowiedzi.

Lochy (Tunele)
George żyje pośród ludzi. Zupełnie nie wie, że został adoptowany. Z czasem dowiaduje się, że pod ziemią też żyją ludzie, a okazują się oni czarodziejami. Zostaje przez nich porwany i próbuje uratować siebie, przyjaciela i prawdziwego brata.

L-REW (K-PAX)
Opowieść o Jamesie, który pod wpływem torturowania Cruciatusem, ma wrażenie jakby pochodził z innej planety. Za pomocą sztuki hipnozy, Anthony stara się z niego wydobyć prawdę.

Magiczne losy Luny Flamell (Dziwne Losy Jane Eyre)
Osierocona Luna Flamell zostaje oddana pod opiekę żony swego wuja. Jest nielubiana wśród reszty dzieci wuja, z powodu dziwnych czarodziejskich zdolności. Wkrótce opuszcza przybrana rodzinę i zatrudnia się jako guwernantka u pewnego mugola.

Magiczny Język (Atramentowe Serce)
Dziesięcioletnia Meredith odkrywa inny rodzaj magii – czytając na głos książki, ożywia opisywane w niej rzeczy, zwierzęta i osoby.

Magiczny Ogród (Tajemniczy Ogród)
Mary, to córka pary wysoko postawionych czarodziei. Pewnego dnia giną z rąk Sam-Wiesz-Kogo. Opiekę nad nią przejął charłak - Archibald Craven. Pewnego dnia spacerując po podwórku odnajduje klucz do magicznego ogrodu, stworzonego przez jej przodków. Według pogłosek, potrafił on dać radość nawet tym najbardziej cierpiącym. Mary postanawia pomóc synowi wuja.

Mały Czarodziej (Mały Ksiażę)
Pewien mugolski pilot przymusowo ląduje z powodu awarii samolotu. Niespodziewanie spotyka małego, tajemniczego chłopca...

Misja Pomarańczowe Sittwe (Operacja Czerwone Jerycho)
Historia dwójki młodych czarodziejów, którzy trafiają na statek i muszą się zmierzyć z magicznymi piratami.

Nowy Początek (Desiree czyli Czas Próby)
Opowieść o przetrwaniu - młoda czarodziejka w drugiej bitwie o Hogwart traci chłopaka. Z czasem zaczyna mieć problemy z chodzeniem. Skazana na wózek inwalidzki próbuje pogodzić się z losem i dostrzegać pozytywy.

Opowieści z Hogsmeade(Opowieści z Narnii)
Czwórka dzieci, których rodzice giną podczas wojny, trafia do domu swojej ciotki. Jak się okazuje, posiada ona niezwykłą szafę, która teleportuje dzieci do Hogsmeade. Miasteczko jest jednak od wielu lat przysypane śniegiem za sprawą złej czarownicy.

Pamiętnika Eliksiromanki (Pamiętnik Narkomanki)
Prawdziwe zapiski dziewczyny uzależnionej przez kilka lat od eliksirów odurzających. Początki jej nałogu, oraz walki z nim.

Peter Czarodziej (Piotruś Pan)
Peter postanowił już nigdy nie dorastać i na zawsze pozostać młodym chłopcem. Udało mu się to dzięki niezwykłemu urokowi. Teraz wraz ze swoją przyjaciółką - Tinkerbell, lata do czarodziejskiej krainy, Nibylandii.

Pokerzysta (Posłaniec)
Opowieść o czarodzieju, który narzeka na swoje życie. Bierze udział w napadzie i od tego czasu dostaje karty, do których dołączone są zadania. Wykonując je, zbliża się do rozwiązania zagadki, a jego życie nabiera barw.

Portret Anastazego (Dorian Gray)
Anastazy chce na zawsze pozostac młody. Dzięki specjalnemu zaklęciu, zamiast jego, zaczyna się starzec jego portret.

Przeteleportywujący się (Przybywający)
Opowieść zaczyna się od masowej ucieczki z Azkabanu, podczas której dochodzi do morderstwa przez tajemniczego Hirurga. Kiedy zabija kolejnych ludzi, detektyw Roy Montez, stara się go złapać.

Saga Ziemnego Maga: Tom I, Czas na smoka (Kroniki Żelaznego Druida: Na psa urok)
Luca jest właścicielem sklepu z ekologiczną żywnością wiosce Cheddar. Wiedzie spokojne życie w gronie dość osobliwych przyjaciół. Tak na prawdę jest na ostatnim na świecie, ponad tysiącletnim Magiem, który przez lata ukrywał się przed mugolskim, egipskim bogiem Ozyrysem. Ów bóg pała żądzą zemsty za przegrany pojedynek. W końcu odnajduje Lucę. Jak na złość afrykańskie czarownice zaczynają się interesować wiedząc Luki na temat wiecznej młodości. Mag musi stawiać czoła kłopotom, niespodziewanie znajdując sojusznika w córce farmera Celii.

Skrzydła Anioła (Tam Gdzie Spadają Anioły)
Książka opowiada o kilkuletniej czarownicy, która widzi podniebną walkę aniołów. Jak się później okazuje, straciła w niej swojego anioła stróża, który został strącony na ziemię. Zmagając się z nieuleczalną chorobą, próbuje mu pomóc odzyskać skrzydła.

Śpiąca z Centaurami (Przebudzenie Śpiącej Królewny)
W tej wersji książę budzi czarodziejkę nie pocałunkiem, lecz dzięki inicjacji seksualnej, a przebudzenie to staje się początkiem opowieści o pożądaniu, okrucieństwie, bólu, pragnieniu i o niezwykłej miłość.

Tristan, Izolda i Amortencja (Tristan i Izolda)
Opowieść o nieszczęśliwej i tragicznej w skutkach miłości (zapoczątkowanej przez Amortencję)czarodzieja należącego do tajnego zgrupowania, pragnącego zwalczyć Gellerta Grindelwalda, i Izoldy - córki szanowanych czarodziei, która była przeznaczona dla kogo innego - krewnego Tristana.

Wczoraj (Jutro)
Śmierciożercy napadli na mugolską dolinę pojmali niewolników, zostawiając dzieci same.

W Lustrze Wojny (Kamienie na Szaniec)
Opowieść o trójce młodych czarodziejów, którzy przez kilka lat walczyli z Voldemortem i jego poplecznikami. Historia została spisana przez ich znajomego, któremu jeden z chłopców zdążył opowiedzieć tą opowieść.

Władca Egdirb Rewot (Władca Lewawu)
Mugolski chłopiec przypadkiem trafia do czarodziejskiej krainy, a tam musi zmierzyć się z nieznanymi wrogami.

Władca Róźdżek (Władca Pierścieni)
Hobbici, elfy i czarodzieje dążą do zniszczenia Czarnej Różdżki, która potrafi opętać tego, kto ją posiada.

Zagroda Centaurów (Folwark Zwierzęcy)
Między czarodziejami żyją magiczne stworzenia, które w pewnym momencie buntują się i wyganiają ze swojego terytorium magiczne istoty. Wkrótce jednak okazuje się, że nie są w stanie same sobie poradzić.

Zwierciadło Pana Rosado (Lustro Pana Grymsa)
Ruda Maggie, szukając swojego psidwaka, wchodzi przez lustro do krainy gdzie kolor czerwony nie istnieje.

Żegnaj, Helgo (Żegnaj, Jaśmino)
Gryfonka z dobrej rodziny wpada w złe towarzystwo. Zaczyna próbować różnych eliksirów i alkoholi, zakochuje się w Krukonie.


Prosimy o fabularne trzymanie się powyższego spisu.
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje na rozbudowanie powyższych kategorii
o kolejne pozycje, proszony jest o zgłoszenie w poście poniżej.
Zgłoszenie musi zawierać sugerowaną nazwę i ewentualny opis.

_________________

jakis podpis


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią Cze 07, 2013 11:31 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

 Liczba postów : 235
 Punkty reputacji : 3222
 Reputation : 5
 Age : 29
 Skąd : London London London London London London London London London London London London London
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
Administrator
PisanieTemat: Re: regulaminek   Pią Cze 07, 2013 6:02 am


Rozgrywki Juniorów w Quidditchu

W tym roku Hogwart gości reprezentantów Quiddicha z Kanady (szkoła Riverside) oraz Australii (Red Rock). Wraz z Hogwartem uczniowie wezmą udział w międzyszkolnych rozgrywkach o złoty puchar owej dyscypliny czarodziejskiego sportu. Ich pobyt w zamku będzie się opierał nie tylko na rozgrywkach, ale i treningach, czy choćby rywalizacji w wyścigach miotlarskich. Uczniowie pozostaną w zamku jeszcze przez kolejny rok szkolny, a kto wie, może tak się zadomowią, iż pozostaną tu już na stałe? Niewątpliwie ich przyjazd urozmaici nieco życie uczniów Hogwartu, wszakże mawia się, że reprezentacji obu przyjezdnych drużyn to mocne charakterki!
______________________________________________________________________

♦ Każda nowa osoba, bądź też już grająca na naszym forum, może stworzyć postać, która będzie pochodzić z jednego z trzech poniższych krajów, którzy jednocześnie będą należeć do drużyny reprezentującej ich w Quidditchu. Nie istnieją żadne wymogi co do owych bohaterów, poza tym, że musieli uczęszczać do danej szkoły. Tym samym zachęcamy wszystkie osoby, by rozważyły ewentualność stworzenia gracza, gdyż w ten sposób będą od razu zaangażowanie w fabułę forum. Wystarczy napisać kartę, uwzględnić odpowiednio pochodzenie, dodać iż taka osoba jest w Hogwarcie od kwietnia (ewentualnie, że przyjechała nieco później), a następnie zgłosić się w tym temacie, zajmując jedną z wolnych pozycji w drużynie.
♦ Nie istnieją limity osób przypadających na jedną grupę. Jak wiadomo, na meczu często brakuje ludzi, więc zastępowani są przez osoby na stanowiskach rezerwowych. Tym samym na ową pozycję śmiało można się zapisywać i zapewniamy, że te osoby na pewno będą również miały zajęcie na meczach!
♦ Osoby, które przez miesiąc nie będą się pojawiać na forum zostaną wypisane ze składu drużyn, tym samym robiąc miejsce dla nowych graczy.
♦ Do reprezentacji Hogwartu mogą się zgłaszać zarówno postacie, które już od dawna istnieją na forum, jak i nowe twory.Znikacze z Hogwartu

Drużyna Hogwartu składa się z najlepszych graczy zamieszkałych zamek. Zostali oni wybrani przez trenera Quidditcha, który poprzez długą obserwacje uczniów, wybrał tych najlepszych spośród czterech domów. Na tle innych krajów znani są oni ze swojej szybkości, a ich pałkarze posiadają wyjątkowego cela. Szczególnie należy jednak zwrócić uwagę na osoby zajmujące stanowisko szukającego. Potrafią oni w zaskakującym tempie (i niemal zawsze przed przeciwnikami!) złapać ową piłeczkę, co wymaga niezłej zręczności i refleksu! Zapewne stąd wzięła się dumna nazwa drużyny reprezentującej szkołę. Zapisani są do niej zarówno uczniowie, jak i studenci ze wszystkich domów.


Ścigający

 • Victor Cunney
 • Zoe F. Champion
 • Aglaia Chara Gavrilidis

Szukający


Pałkarze

 • Cornelia Somerhalder
 • Fabiano Martello

Obrońca

 • Maximilian Lamberd


Rezerwowi

 • Bell Rodwick (ścigająca/pałkarz)
 • Marvel Marsden (szukający)
 • Cassandra Lancaster (ścigająca/szukająca)
 • Laoise McGeady (obrońca)
 • (nieograniczona ilość miejsc)
Ogniste Kraby z Red Rock

Ogromny budynek w kolorze piaskowca idealnie wpasowuje się w ciepły, morski klimat Australii. Szkoła znajduje po wschodniej stronie kontynentu, na dosyć obszernej wyspie, która jest chroniona zaklęciami w ten sposób, aby mugole nie mogli jej dojrzeć. Otoczona przezroczystymi, lazurowymi wodami Pacyfiku skrywa w sobie wiele tajemnic. Chociażby taką, że część jej murów nie znajduje się na lądzie, a pod wodą. Zrobione z grubego szkła kopuły robią wrażenie na przyjezdnych, lecz uczniowie przywykli do widoku różnych stworzeń co dzień przepływających tuż obok nich, kiedy idą na zajęcia. Liczne stada syren i trytonów znajdujące się w tych okolicach przyzwyczaiły się do obecności tejże szkoły i dopóki żadna ze stron nie zerwie któregoś z punktów umowy o wzajemne poszanowanie siebie i swoich terytoriów, to żyją tam ze sobą w zgodzie. Tamtejsi czarodzieje zaznajomieni są z życiem podwodnym i rzadko zdarza się, aby któryś z nich nie potrafił pływać czy nawet nurkować! Jest to swego rodzaju rozrywką, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że kolega z dormitorium hoduje w doniczce na parapecie skrzeloziele. Ludzie tutaj są optymistyczni, otwarci i wyjątkowo rozrywkowi. Nic dziwnego więc, że to oni są najczęściej zapraszani na różnego rodzaju wymiany czy projekty. Pamiętaj jednak, że nie wszystko złote, co się świeci! Tutejsi uczniowie bywają również bardzo impulsywni i potrafią dążyć do celu po trupach. Dobrze jednak, że ich pozytywne nastawienie do świata pozwala przełknąć spokojnie największe porażki. Do Red Rock uczęszczają zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Barwy placówki to purpura ze srebrnymi detalami. Na herbie i godle widnieją grafiki czterech żywiołów z literami „RR”. Panuje tutaj brytyjski system nauczania, zatem tak jak w Hogwarcie czarodzieje przydzielani są do odpowiednich domów, z tą różnicą, że każde z magicznych dzieci samo może sobie wybrać interesujące je ugrupowanie. Są ich cztery – Aqua, Aer, Terra oraz Ignis. Do domu Aqua uczęszczają uczniowie mili i przyjaźni dla wszystkich, o rozwiniętej intuicji i chęci niesienia pomocy. W Aer kształcą się najwybitniejsi – tęgie umysły, pełne różnorakich pomysłów. Są jednak również grupą najmniej przewidywalną, bo najbardziej zmienną. Dom Terra jest najmniej przyjaznym domem. Do niego zapisują się czarodzieje racjonalni, twardo stąpający po ziemi, często z dosyć fanatycznymi poglądami i cisi. Ostatni dom, Ignis, jest najbardziej żywiołowy. To tam udają się odważne, pełne zapału osobniki chcące swą ideologią zmieniać świat. Bywają tam jednakże najbrutalniejsi i najwredniejsi uczniowie, co jest spowodowane ich ognistymi temperamentami. System klasowy przedstawia się następująco: rozpoczęcie nauki w 11 urodziny. Klasy I-VII są obowiązkowe, dalej są klasy VIII-X opcjonalne. Czarodzieje z Red Rock mogą zakończyć więc edukację po VII roku lub zdawać OWUTemy i przejść do klasy VIII.

Australijska drużyna Ognistych Krabów z pewnością jest temperamentna. Skład wybierany przez trenera Quidditcha nie ma sobie równych. Są szybcy i... no, może trochę wściekli. Większość z nich jest znana z dosyć brutalnej gry, ale jak pokazują statystyki, również bardzo skutecznej. Największym atutem są tutaj oczywiście ścigający, choć pałkarze także nie zostają w tyle, jeżeli chodzi o umiejętności. Obrońca i szukający sprawują się całkiem nieźle, jednak nieco giną w blasku chwały osób na innych pozycjach. Nie da się ukryć, iż trener postawił na strategię ofensywną. Podobno zawodnicy trenują na plaży należącej do szkoły! Może dlatego są zawsze optymistycznie nastawieni do meczu, bez względu na wynik?
W Hogwarcie chłopcy z tej drużyny mieszkają w dormitorium Hufflepuffu, natomiast dziewczęta w Slytherinie.


Ścigający

 • Kaia Chevey
 • Blair Blake
 • Riley Salinger

Szukający


Pałkarze


Obrońca

 • Georgia Sancroft

Rezerwowi

 • Pandora Blake (szukająca)
 • Rainier Ignas Pérez (pałkarz)
 • Lawrence Lavoisier (ścigający)
 • Lily McPherson (ścigająca)
 • Jacquelle Abbey (szukajaca)
 • Charlie Finn (pałkarz)
 • Audrey Wilkes (pałkarz)
 • (nieograniczona ilość miejsc)

Reemy z Riverside

Żaden mugol stojący u podnóży góry Riverdream, nie spodziewa się co jest na jej szczycie. A dokładnie mówiąc we wnętrzu jej szczytu. Góra ma wysokość ponad dwóch tysięcy metrów, a dosłownie w niej znajduje się Riverside, kanadyjska Szkoła Magii. To oczywiście nie oznacza, że w każdej klasie jest ciemno jak w jaskini. Wręcz przeciwnie - korytarze są wyjątkowo kręte właśnie dlatego, że klasy do których prowadzą zawsze muszą być odpowiednio naświetlone. Nie są też bynajmniej wilgotne! Chociaż za niektórymi, szczelnie zamkniętymi magią oknami, widać małe wodospady spływające ze szczytu góry. Za ogromną, ukrytą bramą, stanowiącą piękne wejście do zamku, znajdują się rozległe tereny szkoły i słynne jezioro Yellowlake. Trzeba jednak przyznać, iż miejsce to skrywa również masę niebezpieczeństw. To tutaj znajduje się największe nagromadzenie różnorakich demonów wodnych czy leśnych. Niejednokrotnie słyszano legendy o Zwodnikach czy też Druzgotkach. Można je spotkać zarówno w jeziorze jak i sadzawkach czy bagnach nieopodal szkoły. Cóż, zdarzały się pogłoski o zaginięciu uczniów i choć jedynie część osób w nie wierzy, to nie wiadomo, która ze stron ma rację, skoro nikt z tamtych zaginionych osób nie wrócił i tego nie sprostował. Ale podobno w każdej legendzie tkwi ziarenko prawdy… Ludzie uczęszczający do Riverside są bardzo różnorodni. Jednak pierwsze co przychodzi ci na myśl poznając ich to: zahartowani. Większość uczniów to fani dość brutalnego, magicznego sportu, podobnego do mugolskiego hokeja, który ćwiczą na równi z quiddtichem. Są nie tylko twardzi, ale głównie cechuje ich też spryt i dobra taktyka, co niewątpliwie jest przydatne w codziennym życiu. Jednocześnie uczniowie Riverside żyją w zgodzie z naturą i otaczającymi ich niezwykłymi stworzeniami, od Memortków zacząwszy, przez Toksyczki oraz Wozaki i na Żabertach skończywszy. Barwy tej placówki to kolor morski ze złotymi detalami. Na godle i herbie znajduje się zaś reem w leśnym otoczeniu, a pod nim widnieją litery „RS”. Warto także nadmienić, że to stąd wywodzi się najwięcej olimpijczyków naukowych, ale również też i sportowych. Jest to zapewne związane z powstałymi wydziałami, które są dosyć mało rozpowszechnione wśród innych placówek edukacyjnych. Szczególną popularnością cieszy się wydział związany z quidditchem i magicznym hokejem. Nie mniej jednak w drużynie reprezentującej Riverside nie ma samych osobników z tegoż wydziału – można zobaczyć w niej przyszłych artystów, uzdrowicieli, wróżbitów itd. Ci zazwyczaj uczęszczają po prostu na dodatkowe treningi, aby się podszkolić w tej popularnej grze. I jeżeli mają talent, spokojnie są w stanie wyrównać do tych idących sportowym tokiem nauczania. Szkoła ma do zaoferowania ogólną edukację do klasy V, po niej obowiązują jeszcze dwa lata nauki, jednak po zdanych SUM'ach wybiera się odpowiednie wydziały: ogólny, leczniczy, prawniczy, artystyczny, sportowy, astralny i przyrodniczy. Po VII klasie można porzucić dalszą naukę, albo zdać OWUTemy i kontynuować edukację na swoim poprzednim wydziale w klasach VIII-X.

Pochodząca z Kanady drużyna Reemów ze szkoły Riverside również reprezentuje najlepszych zawodników. Trener postawił na wszechstronność swojej grupy - mogą się więc pochwalić zarówno świetnymi ścigającymi jak i niesamowitym obrońcą. Nie są tak agresywni w grze jak ich przeciwnicy z Australii, jednakże cechuje ich dobra, przemyślana strategia, a rozgrywający potrafią niekiedy niezauważeni bezszelestnie przemknąć do pętli swoich przeciwników, zdobywając kolejne punkty. Krążą pogłoski, że treningi odbywają się wysoko w górach, dzięki czemu zawodnicy nabierają niesamowitej kondycji fizycznej i potrafią wytrzymywać naprawdę długo latając bez przerwy z jednego końca boiska na drugi. Coś w tym jest, bo statystyki mówią same za siebie!
Po przyjeździe do Hogwartu chłopcy z tej drużyny mieszkają w dormitorium Ravenclawu, natomiast dziewczęta w Gryffindorze.


Ścigający

 • Teddra Manseley
 • Peter S. Lazari
 • Kayleigh Walsh

Szukający

 • Joven Quayle

Pałkarze

 • River Quayle

Obrońca

 • Cameron Weatherly

Rezerwowi

 • Madison Richelieu (pałkarz/ścigająca)
 • Estelle Molière (szukająca/ ścigająca)
 • Filip Stone (pałkarz)
 • Marceline Delacroix (szukająca)
 • Caleb Finningan (pałkarz)
 • Percival M. Follett (pałkarz)
 • Avan Loyliard (obrońca?)
 • Damon Jemison (pałkarz)
 • (nieograniczona ilość miejsc)Kod zgłoszeń postaci do wybranych drużyn:
Kod:
[list][b]Imię i nazwisko:[/b] wpisz
[b]Reprezentacja:[/b] wpisz
[b]Wybrana pozycja:[/b] wpisz
[/list]
*zaznaczamy, by zostać przyjętym należy mieć zawarte w karcie odpowiednie pochodzenie postaci
**pogrubioną czcionką oznaczeni są kapitanii drużyn

_________________

jakis podpis


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią Cze 07, 2013 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

 Liczba postów : 235
 Punkty reputacji : 3222
 Reputation : 5
 Age : 29
 Skąd : London London London London London London London London London London London London London
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
Administrator
PisanieTemat: Re: regulaminek   Pią Cze 07, 2013 6:14 am

Genetyki
Kod:
<center>
<span style="color:#323351;font-size:45px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-10px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 3px 3px 3px black;"> Spis genetyk i zdolności: </span>
<br>
[size=9][i]Wolne miejsca jedynie gdzie jest pusty znaczek[/i] ♠[/size]


[table border="0"][tr][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#7a652f;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Wilkołaki Lunarne</span></div>
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;">♠ Twan Nguyen
♠ Joan Watson

</span></blockquote>
</div></center> [/td][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#7a652f;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Wilkołaki</span></div>
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Fabiano Martello
♠ Cornelia Somerhalder
♠ Estelle Molière
</span></blockquote>
</div></center> [/td][/tr][/table]


[table border="0"][tr][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#55ab82;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Metamorfomadzy</span></div>
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Cassandra Lancaster
♠ Mia Rizpah Ursulis
♠ Dahlia E. Slater

</span></blockquote>
</div></center> [/td][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#b56d79;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Potomkowie wili</span></div>
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Effie Fontaine
♠ Cece Mayers
♠ Louis Fairchild
♠ Merlin Faleroy
</span></blockquote>
</div></center> [/td][/tr][/table][table border="0"][tr][td] <center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#541752;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Jasnowidze</span></div> 
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Bonnie Gardener
♠ Ursula Ulyssa Litwin
♠ Juno Kavanaugh
</span></blockquote>
</div></center>[/td][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#646970;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Legili i oklumencja</span></div>
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Keith Everett
♠ Nero Crow
♠ Alan Howett
♠ Charlie Brown

</span></blockquote>
</div></center> [/td][/tr][/table][table border="0"][tr][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#567d4c;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Hipnoza</span></div> 
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Camille Alice Anderson
♠ Aleksander Brendan
</span></blockquote>
</div></center> [/td][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#0f3306;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Wężoustość</span></div> 
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Scarlett Maya Saunders
♠ Kamenashi Seo
♠ Cait Pierre
</span></blockquote>
</div></center> [/td][/tr][/table]


[table border="0"][tr][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#b89b07;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Animagia</span></div>
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Edward Smith (wiewiórka)
♠ Nafisa Dhaliwal (kot)
♠ Adeline Ainslie Litwin (pies)
♠ Clement Appius Wellington (szary niedźwiedź)
♠ Evelyn Heartcliffe (pantera)
</span></blockquote>
</div></center> [/td][td]<center><div style="width:250px;height:auto;-moz-box-shadow: 2px 0px 2px #8b5d34;border: 1px solid  #9e8888;-moz-border-radius: 40px 40px 0px 0px; border-radius: 5px 5px 35px 35px;"><div style="background-color:#9e8888;width:250px;height:50px;"><span style="color:#a6634b;font-size:36px;font-family: times new roman;font-style: italic;font-weight:bold;margin-top:-0px;letter-spacing:-3px;text-shadow: 1px 1px 1px black;">
Zakl. bezróżdżkowe</span></div> 
<span style="font-size:10px;letter-spacing:4px;font-family:times new roman;text-shadow: 0px 0px 1px black;"> ♠ Aleksander Brendan
♠ [color=red][size=8](Jedynie dla osób po studiach)[/size][/color]
</span></blockquote>
</div></center> [/td][/tr][/table]
</center>

_________________

jakis podpis


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią Cze 07, 2013 10:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

 Liczba postów : 235
 Punkty reputacji : 3222
 Reputation : 5
 Age : 29
 Skąd : London London London London London London London London London London London London London
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
Administrator
PisanieTemat: Re: regulaminek   Pią Cze 07, 2013 6:34 am

Wskazowki:
Kod:
<center>
<div style="background-color: #141521;border-left:10px solid #1e1f31;border-right:10px solid #1e1f31;border-top: 2px solid#1e1f31;border-bottom: 2px solid#1e1f31; padding: 10px;width: 450px; border-radius: 15px;"><center>
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Yesteryear' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Yesteryear; font-size: 55px; text-shadow: black 1px 1px 1px; color: #23233e;">Porady na poczatek</div>
[justify][color=#615f5b]
[size=18]✔ [/size]Jeśli chcesz zacząc z nami grę załóż konto o nicku składającym się z fikcyjnego imienia i nazwiska, a następnie napisz kartę swojej postaci [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/f6-karty-postaci]tutaj[/url], w odpowiednim subforum pod względem wiekowym. Pamiętaj, że nie możesz być spokrewniony z żadnym charakterem z HP, nawet jeśli nazwisko jest takie same. Wszystkie wskazówki znajdziesz we „Wzorze Karty Postaci”, a wolne posady dla dorosłych w „Wolnych Posadach” – [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/-f45/wolne-posady-t5.htm]tutaj[/url].
[size=18]✔ [/size]Dodaj avatar, czyli zdjęcie przedstawiając Twoją postać. Zrobisz to wchodząc w profil -> emblemat i wklejając link do obrazka w pole "Wyślij Emblemat z adresu". Wymagany rozmiar to 200 na 320 pikseli.  Jeżeli masz problemy z wizerunkiem odsyłamy na [url=http://facebank.za.pl/]facebank[/url], [url=http://models.com]models[/url] bądź [url=http://supermodels.nl]supermodels[/url].
[size=18]✔[/size] Uzupełnij wszystkie pola w profilu.
[size=18]✔[/size] Aby móc uzupełnić w profilu pole "Różdżka" każdy nowy użytkownik, musi pierw wylosować rdzeń, długość oraz drewno z jakiego będzie zrobiona w tematach [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/rozdzki-f132/]tutaj[/url].
[size=18]✔[/size] Teraz możesz zacząć pisać. Na początek załóż pocztę – [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/poczta-f9/]tutaj[/url] (zasady znajdują się w temacie „Sowia Poczta”).
[size=18]✔[/size] Wchodząc w Dodatki do postaci --> Powiązania postaci, możesz stworzyć temat w którym zapisane będą relacje Twojej postaci z innymi osobami na forum. Jeśli natomiast chcesz znaleźć kogoś konkretnego powinieneś wejść w subforum [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/f245-poszukiwania-postaci]Poszukiwania Postaci[/url].
[size=18]✔[/size] Jeśli chcesz, możesz przyjść na dowolne zajęcia z twojego przedziału wiekowego. Powiadomienia o odbywających się lekcjach znajdują się [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3135-powiadomienia-o-lekcjach]tutaj[/url].
[size=18]✔[/size] Teraz możesz zacząć pisać posty fabularne, w dowolnym temacie (Hogwart, Hogsmeade, Londyn, itd). Pamiętaj, że każdy musi mieć co najmniej 5 linijek.
[size=18]✔[/size] Spotykając jakąś osobę, uwzględnij jak długo jesteś w Hogwarcie. W końcu będąc w szkole od sześciu lat nie możesz nie znać, chociażby z widzenia, osób ze swojego domu.
[size=18]✔[/size] W przypadku przewidzianej nieobecności na forum, należy to uwzględnić w Księgowości, w temacie Nieobecności.
[size=18]✔[/size] Każdy powinien na początku przeczytać opis świata przedstawionego w fabule na forum. Znajduje się on [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/-f7/wiat-przedstawiony-t853.htm#21114]tutaj[/url]. Pamiętaj, że czarodzieje nie słuchają mugolskich zespołów, ani nie oglądają filmów, tylko specjalne czarodziejskie odpowiedniki. Wszystko opisane jest w powyższym temacie.
[size=18]✔[/size] Dla nowych osób znajduje się [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/-f7/plan-szkoy-t1165.htm#31261]tutaj[/url] plan szkoły, wraz z odnośnikami do poszczególnych miejsc.
[size=18]✔[/size] Od początku Twojego pobytu na forum, automatycznie nabijają Ci się galeony. Zarabia się je za pisanie w odpowiednich tematach. Jeśli Twoja postać kupuje coś, powinno się to zgłosić w [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t2932-zmiany-stanu-konta#94450]tym[/url] temacie. Również tam znajduje się rozpiska adekwatnie automatycznego przydzielania pieniędzy.
[size=18]✔[/size] Postacie, które ukończyły osiemnaście lat mogą mieszkac same, bądź ze współlokatorami na osiedlach czarodziejskich. Pierwsze to [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/f25-aleja-amortencji]Aleja Amortencji[/url] w Hogsemeade, a drugie to [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/f27-ulica-tojadowa]Ulica Tojadowa[/url] w Londynie. Zakładając mieszkania należy koniecznie przeczytać instrukcje, oraz pamiętać o tym, że nie są to domy dla postaci mieszkających z rodzicami, a tych usamodzielnionych!
[size=18]✔[/size] Koniecznie przeczytaj regulamin i stosuj się do jego punktów. Za nieprzestrzeganie zostaniesz „nagrodzony” upomnieniem.
[size=18]✔[/size] Jeżeli chcesz zrobić lekcje na forum, a nie chcesz zakładać postaci nauczyciela, możesz "wypożyczyć" fabularnego dorosłego [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3264-nauczyciele-fabularni]stąd[/url]. Jeśli natomiast wolisz mieć własnego profesora, przeczytaj poniższe wskazówki. [/color]
[/justify]</div></center>

<center>
<div style="background-color: #141521;border-left:10px solid #1e1f31;border-right:10px solid #1e1f31;border-top: 2px solid#1e1f31;border-bottom: 2px solid#1e1f31; padding: 10px;width: 450px; border-radius: 15px;"><center>
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Yesteryear' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Yesteryear; font-size: 55px; text-shadow: black 1px 1px 1px; color: #23233e;">Porady dla nauczycieli</div>
[justify][color=#615f5b]
[size=18]✔[/size] Postać nauczyciela musi mieć ukończone 22 lata. Natomiast nauczyciel studentów musi mieć minimum 24 lata oraz wspomniane w karcie postaci o ukończeniu czarodziejskich studiów.
[size=18]✔[/size] Jeśli nie będziesz wykazywać dostatecznej aktywności, zarówno w prowadzeniu lekcji, jak i ogólnej fabule to postać zostanie zwolniona ze stanowiska.
[size=18]✔[/size] Wszystkie punkty które dodajesz bądź odejmujesz wpisujesz [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/punkty-f79/]tutaj[/url]. Zasady znajdziesz w temacie „Punktacja”.
[size=18]✔[/size] Każdy nauczyciel może w Dzienniku, założyć podręcznik obejmujący nauczany program, bądź też edytować już istniejący, dopisując do niego kolejne potrzebne do lekcji, informacje.
[size=18]✔[/size] Przed planowaną lekcją, opublikuj powiadomienie w [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3135-powiadomienia-o-lekcjach#99444]odpowiednim miejscu[/url], dzięki czemu informacja o zajęciach pojawi się pod nagłówkiem.[/color]
[/justify]</div></center>

_________________

jakis podpis
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

 Liczba postów : 235
 Punkty reputacji : 3222
 Reputation : 5
 Age : 29
 Skąd : London London London London London London London London London London London London London
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
Administrator
PisanieTemat: Re: regulaminek   Pią Cze 07, 2013 6:36 am

babki nauczyciele:
Kod:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Satisfy' rel='stylesheet' type='text/css'>
<center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000000 2px 2px 2px;">[color=#9f4b4b]Mary Abney[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img832.imageshack.us/img832/5894/18972041jpgr760xfjpgqx2.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px; color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Eliksiry, Zaawansowane Mikstury [/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b] [color=white]Opiekun Hufflepuffu[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]64 lata[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Lois Smith[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3414-relacje-mary-abney]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3546-mary-abney]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3311-gabinet-mary-abney]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2048]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]maryabney[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Przysadzista, aczkolwiek bardzo elegancka czarownica. Zapewne mogłaby sprawiać wrażenie zdystansowanej i nieprzyjaznej, gdyby nie szczery uśmiech rozpromieniający twarz, całą porytą siateczką zmarszczek. Pani Abney jest wyjątkowo ciepła. Zgodnie uważamy, że to jedna z najmilszych i najbardziej pobłażliwych profesorek, co nie znaczy, że da uczniom wejść sobie na głowę! Chociaż, kto by chciał naprzykrzać się tak ugodowej i dobrej kobiecinie? Pani Abney prowadzi spokojne, rodzinne życie w Hogsmeade. Z Garethem przyjaźni się od wielu lat i to właśnie on zaproponował jej tą posadę, gdy poprzedni nauczyciel opuścił szkołę.
Cechuje się dobrym, pedagogicznym podejściem. Jeśli jakiś uczeń ma problem, niekoniecznie związany z nauką, może zgłosić się po poradę do Mary. Jako osoba niezwykle pokojowa, ta absolwentka Hufflepuffu, zawsze stara się rozwiązać różne konflikty, zarówno te między młodzieżą jak i jej współpracownikami. Każdemu poradzi tak, by znów zapanował pokój. Znana jest z tego, że jest wielką fanką dobrych sztuk czarodziejskich i Karmelowych Toffi. Jeśli więc jakiś uczeń chce jej zrobić prezent na dzień nauczyciela, zdecydowanie polecamy wręczyć koszyczek tych słodkości! [/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center><center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000000 2px 2px 2px;"">[color=#9f4b4b]Abrienda Odell[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img832.imageshack.us/img832/3325/1556911.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Astronomia, Tajemnice Kosmosu , Mugoloznastwo[/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b] [color=white]Założycielka grupy zwalczającej organizację z wilkołakami[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]40 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Khandi Alexander[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3415-relacje-abriendy-odell]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3547-abrienda-odell]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3313-gabinet-abriendy-odell]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2049]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]abriendaodell[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Abrienda to jedna z bardziej rygorystycznych profesorek w całej kadrze nauczycielskiej. Pomimo, że naucza Astronomii i Tajemnic Kosmosu, wcale nie chodzi z przysłowiową głową w chmurach, a raczej twardo stąpa po ziemi. Kobieta nie skłonna do kompromisów. Raczej nie pozwala poprawiać Trolli ani Okropnych, uważa, że to marnowanie jej cennego czasu. Mimo wszystko trzeba wyjątkowo się nie starać, żeby dostać u niej aż tak zły stopień, ponieważ panna Odell jest bardzo dobrą nauczycielką, która woli ciekawe wykłady, niż dyktowanie nudnych notatek. O życiu prywatnym czterdziestolatki wiadomo nam jedynie tyle, że jej mąż Brian Odell – treser smoków – zmarł na skutek buntu jednego z podopiecznych, a kobieta została sama z zaledwie czternastoletnią córką. Pani Odell nim została nauczycielką pracowała w ministerstwie jako jeden z głównych analityków kosmosu, niestety zmiana ministra spowodowała, że postanowiła opuścić tamto stanowisko. Kobieta bowiem zawsze kieruje się swoimi zasadami i poglądami. Uznała, że nie zamierza pracować w ministerstwie, którym kieruje ktoś, delikatniej ujmując, o nieodpowiednich kompetencjach.
Abrienda jest osobą niebywale spostrzegawczą, dzięki czemu domyśliła się, że ktoś w szkole próbuje werbować uczniów, by przyłączyli się do wilkołaków. Postanowiła działać. Teraz i ona zbiera własne koło uczniów, by Ci próbowali odciągnąć uczniów od przeciwnej grupy. Zajmują się także zwalczaniem ich zagrywek, oraz odkrywaniem kto stoi za przeciwnym ugrupowaniem. Abrienda nie ma pojęcia, który nauczyciel werbuje uczniów, oraz którzy z młodych zostali przyjęci do jego grupy. Z pomocą swoich podopiecznych zamierza zniszczyć drugie ugrupowanie i uratować młodych od zgubnego wpływu ich przywódcy.[/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center><center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000000 2px 2px 2px;">[color=#9f4b4b]Estella Vicario[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img560.imageshack.us/img560/1319/sarahshahi560.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Zielarstwo,  Niebezpieczne Rośliny, Magia Lecznicza[/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b] [color=white]Ulubiona nauczycielka większości mężczyzn[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]31 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Sarah Shahi[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3416-relacje-estelli-vicario]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3548-estella-vicario]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3315-gabinet-estelli-vicario]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2051]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]estellavicario[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Estella to młoda i bardzo lubiana nauczycielka. Właściwie nawet bardziej lubiana niż szanowana, gdyż panna Vicario pozwala zwracać się do siebie per ‘ty’ i choć to raczej tajemnica (a wiadomo, że wśród uczniów nic nie pozostanie długo tajemnicą), została wyrzucona z pracy w Salem za romansowanie i deprawowanie uczniów. Oczywiście nasz dobroduszny dyrektor Hogwartu postanowił dać młodej i niedoświadczonej profesorce szansę, wszak po ostatnich skandalach chce odrobinę poprawić swoją reputację. Estella to bardzo apetyczna trzydziestojednolatka, która seksapil zawdzięcza niewątpliwie swojej orientalnej urodzie. A co do skuteczności nauczania… Cóż, to może po prostu przemilczmy, gdyż jej wyniki – w przeciwieństwie do urody – do najwybitniejszych nie należą. Nie mniej jednak na jej lekcjach nigdy nie brakuje uczniów i Ci są gotowi wstawić się za nią, gdyby tylko ktoś zarzucił, że jest złą nauczycielką, oczywiście głównie będą jej bronić przedstawiciele płci męskiej. Estella jest roześmianą sympatyczną Hiszpanką, która ma w sobie dużo luzu, może dlatego tak chętnie flirtuje z uczniami? Nigdy specjalnie nie przejmowała się zasadami, co niejednokrotnie sprowadziło na nią problemy. Całe szczęście jakimś cudem zawsze udawało się jej z nich wydostać.[/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center><center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000000 2px 2px 2px;">[color=#9f4b4b]Betty Hampson[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img51.imageshack.us/img51/9696/rm11v.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Wróżbiarstwo,  Tajniki Tarota, Numerologia[/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b] [color=white]jasnowidzenie[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]26 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Rooney Mara[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3417-relacje-betty-hampson]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3549-betty-hampson]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3317-gabinet-betty-hampson]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2052]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]bettyhampson[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Ta skromna, młodziutka profesorka przybyła do Hogwartu zaraz po zakończeniu praktyk na wydziale Wróżbiarstwa, Tajników Tarota i Numerologii. Pracę, jak łatwo się domyślić, dostała, bowiem sam dyrektor Hogwartu – Gareth jest jej wujkiem. Oczywiście nie zarzucamy, że nie nadaje się na to stanowisko! Po prostu, dziewczyna jest raczej bojaźliwa... Uczniowie z łatwością mogliby całkowicie zapanować nad lekcją, aczkolwiek każdy, kto już owy przedmiot wybrał woli słuchać profesorki, która zdecydowanie nie przypomina Trelawney, wróżącą każdemu rychłą śmierć. Jest typem osoby małomównej i skrytej, wszystkie przeżycia woli zachowywać gdzieś głęboko w sobie. Raczej nie uświadczysz z nią rozmowy o czymś innym, niż o przedmiotach, które prowadzi, ale kto wie! Podobno jest wielką fanką czarodziejskiej literatury, warto spytać! W wieku dwunastu lat pierwszy raz przejawiła zdolności wróżbiarskie przepowiadając wybuch pożaru w sąsiedniej wiosce. Od tego czasu ludzie niejednokrotnie zgłaszali się do niej, by postawiła im tarota, czy też powróżyła ze szklanej kuli. Jak na razie jej przepowiednie nigdy jeszcze nie zawiodły, dlatego też chętnych na wróżby zawsze pyta dwa razy, czy oby na pewno chcą wiedzieć co ich spotka. Wszakże ona nie ma wpływu na to, czy przepowiednia będzie pozytywna, czy też wprost przeciwnie.[/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center>


faceci nauczyciele:
Kod:<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Satisfy' rel='stylesheet' type='text/css'>
<center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000 2px 2px 2px;">[color=#254f59]Howard Forester[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img840.imageshack.us/img840/4599/woodyallen1preview.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Muzyka Czarodziejska, Magia Sztuki, Teatr Czarodziei[/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b] [color=white]Opiekun Gryffindoru[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]65 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Woody Allen[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3418-relacje-howarda-forestera]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3545-howard-forester]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3312-gabinet-howarda-forestera]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2050]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]howardforester[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Na widok tego rześkiego, sześćdziesięciotrzyletniego staruszka nie sposób się nie uśmiechnąć! Szczególnie, gdy owy profesor przemierza raźno szkolne korytarze (wspierając się przy tym na lasce!) raźno podrygując i nucąc sobie pod nosem największe hity Roznegliżowanych Boginów, Skofundowanych Wil i Starej Tiary. Oczywiście zawsze grzecznie odkłoni się studentom, a przy uczennicach zdejmie beret z głowy, gdyż uważa, że kultura i szarmancja to podstawa! Profesor szalenie rozrywkowy. Zdarza mu się nawet znacznie odbiec od tematu lekcji, żeby tylko opowiedzieć zasłyszany niedawno kawał o Merlinie, co może być jedną (i chyba jedyną!) z wad jego nauczania. 
Profesor Forester, jako wolny duch, nie ożenił się do tej pory! Jak sam twierdzi, ma jeszcze dużo czasu, teraz woli szaleć i co najwyżej porywać jakieś samotne czarownice na wieczorki przy magicznym jazzie. 
Na jego lekcjach nigdy nie brakuje uczniów, a wszyscy którzy tam trafiają zdają się uwielbiać tego nauczyciela. Zresztą nie dziwne, któż udzieli im ciekawszego wkładu na temat Krzyku Mandragory, jeśli nie ktoś, kto widział ich na żywo nieskończenie wiele razy? [/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center><center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000 2px 2px 2px;">[color=#254f59]Farid Sherazi[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img507.imageshack.us/img507/4926/tonyward2010vhi07.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Dzikie Zwierzęta, Magia Żywiołów, ONMS, Quidditch[/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b] [color=white]Przywódca grupy dążącej do zostawienia w szkole tylko wybranych, wilkołak[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]40 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Tony Ward[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3419-relacje-farida-sherazi]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3550-farid-sherazi]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3314-gabinet-farida-sherazi]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2053]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]faridsherazi[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Chodzą słuchy, że ten pochodzący z Afganistanu profesor Sherazi kiedyś był graczem rezerwowym Zjednoczonych z Puddlemere, jednak nie zdążył oficjalnie wejść do drużyny, bo go wyrzucili, nikt jednak nie wie, za co. Jest dość oryginalną osobą i posiada swoje małe dziwactwa. Jedne są zupełnie nieszkodliwe, inne mogą irytować – jak fakt, że notorycznie i chyba nawet celowo zmienia imiona otaczających go osób. Fascynują go wszelkie nietypowe zwierzęta i dzikie eksperymenty z żywiołami, dlatego jego lekcje zawsze są interesujące i przynoszą uczniom dreszczyk emocji. Nawet pozornie nudna nauka latania na miotle może być z nim ciekawa, jeśli każe ci wykonywać ćwiczenia w rytm Marsylianki. Niezwykle go irytują pytania o jego życie prywatne a także marudzenie. Nie pozwala by na lekcjach uczniowie wchodzili mu na głowę i jest zwolennikiem kar w stylu dość drastycznym. Gdyby nie wytyczne Hampsona, Sherazi na pewno nieposłusznych uczniów wysyłał na samotny weekend w zakazanym lesie. Bywa wyjątkowo nieprzyjemny i nie obce są mu niewybredne komentarze. Nie raz skarżono się na niego, że zbyt ostro traktuje swoich podopiecznych, on jednak zdaje się tym w ogóle nie przejmować.
Farid jest zamieszany w bardzo tajemniczą sprawę. Słyszeliście o atakach wilkołaków w biały dzień w okolicach Hogwartu? Kiedyś ta sprawa nękała zamek, dziś zdaje się powracać. Nikt w całej szkole o tym nie wie, ale Sherazi jest jednym z tych wilkołaków, które za pomocą wyjątkowej mikstury potrafią zmieniać się bez pełni, na dodatek zachowując świadomość. Jaki mają cel w gryzieniu uczniów? Otóż chcą zabić tych, którzy nie wykazują się niczym interesującym. Chcą utworzyć w Hogwaracie armie młodych czarodziei składających się tylko z najwybitniejszych jednostek. Farid ma za zadnie uzbierać w szkole grupę zwolenników. Wybrać utalentowane jednostki, które mogłyby się do niego przyłączyć. Tym którzy się na to zdecydują zamierza zlecać drobne zadania, by choć nieco pogrążyć uczniów niczym się nie wyróżniających. Czyżby w ten sposób ich sprawdzał i do czegoś przygotowywał?
Cała ich grupa jest owiana tajemnicą i muszą uważać, by nie zdradzić się przy kimś niepowołanym.[/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center><center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000 2px 2px 2px;">[color=#254f59]Aden Morris[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img600.imageshack.us/img600/1471/0547ebe0002393bb4caf1f6.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Historia Magii, Historia Czarów, Starożytne runy[/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b][color=white] Opiekun Slytherinu[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]35 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Alexander Skarsgard[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3420-relacje-adena-morrisa]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3551-aden-morris]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3316-gabinet-adena-morrisa]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2054]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]adenmorris[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Aden to jeden z tych przystojnych, młodych czarodziejów, który rozpoczął pracę w Hogwarcie niemal zaraz po skończeniu studiów. Mówi się, że większość studentów uczęszcza na lekcje historii magii, aby przypodobać się czarującemu wykładowcy. Bzdura! Każdy, kto chociaż raz wysłuchał wykładu profesora Morrisa potwierdzi, że mężczyzna nawet o Historii Magii i Historii Czarów potrafi opowiadać tak, jakby co najmniej mówił o lataniu na smoku! Jeśli natomiast zauważy, że ktoś przypadkiem go nie słucha, już przestaje być tak czarujący! Krnąbrnych uczniów bez wahania wyrzuci z klasy odbierając punkty. Choć może sprawiać wrażenie sympatycznego, ten absolwent Slytherinu na lekcjach jest bardzo rygorystyczny. Od uczniów wymaga wiele i jeśli ktoś decyduje się na jego lekcje, musi przygotować się na ciężką pracę. Nie odpuszcza, a za braki zdań karze. I nie próbuj się z nim targować! Jest niebywale inteligentny, a wdając się z nim w puste dyskusje możesz tylko się ośmieszyć. Poza lekcjami wydaje się być dość poważnym mężczyzną, który nie wdaje się w głębsze relacje ze swoimi uczniami. Chociaż mawia się, że po prostu w doborze towarzystwa jest równie rygorystyczny i wybredny co w innych dziedzinach życia. Aden jest bowiem odrobinę zadufany w sobie. Lubi się wywyższać nad innymi, gdyż w swoim przekonaniu jest od nich o wiele lepszy. Mawia się, że złamał nie jedno serce, miejmy nadzieję, że kolejne nie będzie należało do któregoś z uczniów. [/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center><center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;">[color=#254f59]Marco Ramirez[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://img403.imageshack.us/img403/3038/willycartier6.jpg" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Możliwe przedmioty do wykładania tą postacią:[/b] [color=white]Zaklęcia, Złożone Zaklęcia, Transmutacja, OPCM[/color]
[b]✖ Dodatkowa funkcja:[/b] [color=white]animag (pantera), opiekun Ravenclawu[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]25 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]Willy Cartier[/color]
[b]✖ Relacje:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3421-relacje-marco-ramireza]Klik[/url]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3552-marco-ramirez]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t3318-gabinet-marco-ramireza]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2055]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]marcoramirez[/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Profesor Ramirez na pierwszy rzut oka może wydawać się zbyt młodym, by mieć wystarczającą wiedzę aby nauczać. Nic bardziej mylnego! Ten Brazylijczyk ukończył szkołę wcześniej aż o trzy lata! A już wieku piętnastu lat opanował zdolność animagii! Jeśli spotkasz na błoniach przechadzającą się panterę, bardzo prawdopodobne, że  będzie to właśnie owy profesor! Marco był jednym z tych niezwykłych dzieci, które pochłaniały wiedzę w ogromnych ilościach. Nim stał się pełnoletni znał już perfekcyjnie pięć języków! Oczywiście jak podkreśla, nadal nie zakończył swojej edukacji i ciągle jest głodny wiedzy. Postanowił jednak, że obecny etap życia poświęci na nauczanie innych. Jest całkiem przyjemnym młodzieńcem, któremu niekiedy nie zamykają się usta, wprost uwielbia mówić. Ma duże poczucie humoru i przez to może nawet się wydawać lekkoduchem, jednak takie myślenie jest bardzo mylne. Chłopaka pasjonują zaklęcia i nie ma w nich sobie równych. Stoczył w swoim krótkim życiu wiele pojedynków, o niektórych nawet pisano w gazetach, jako o wydarzeniach roku. Ramirez jednak jest bardzo skromnym młodzieńcem, który nie afiszuje się ze swoimi zdolnościami. Jest opanowany i nie tak łatwo go sprowokować. Ze swoim pokojowym usposobieniem jest idealnym nauczycielem, który poświęci sporo czasu by każdego dokładnie nauczyć odpowiednich zaklęć. Nie interesuje go teoria, woli uczyć praktyki, na szczęście uczniów, rzadko kiedy zleca pisemne zadania.  [/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div>


--------------------------------------
--------------------------------------
</center>


<center><div style="height:370px; padding: 3px; background-color: #a1895a;  border-radius: 25px 25px 25px 25px; width: 580px;"><font style= "font-size: 30pt; font-family: Satisfy; LETTER-SPACING: -1px;text-shadow:#000 2px 2px 2px;">[color=#254f59]Gareth Hampson[/color]</font>[table border="0"][tr][td]<div style="height:320px; text-align: justify; padding: 3px; background-color: #f1e0be; border: 2px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; width: 200px;"><div style="width: 200px ;text-align:padding-left:4px; padding-right:4px; overflow:auto;"><div style="width:100%;height:320px;"><img src="http://illiweb.com/fa/pbucket.gif" align="left" width="200" height="320"></div></font></div>
[/td][td]<div style="width:340px;height:320px; border: 3px solid #3f2609; border-radius: 5px 5px 5px 5px; overflow:auto; padding:5px;color:#000000;">
[size=10][b]✖ Funkcja:[/b] [color=red]Dyrektor Hogwartu[/color]
[b]✖ Wiek:[/b] [color=white]55 lat[/color]
[b]✖ Wizerunek:[/b] [color=white]John Hurt[/color]
[b]✖ Poczta:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t986-gareth-hampson]Klik[/url]
[b]✖ Gabinet:[/b] [url=http://czarodzieje.my-rpg.com/t57-gabinet-gareth-a-hampson-a]Klik[/url]
[b]✖ Konto:[/b] [color=white][url=http://czarodzieje.my-rpg.com/u2438]Klik[/url][/color]
[b]✖ Hasło:[/b] [color=white]tylko dla wyznaczonych osób![/color][/size]
[justify]✔ [size=11]Opis w trakcie tworzenia[/size][/justify]</div></span>[/td][/tr][/table]</div></center>

_________________

jakis podpis
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content


PisanieTemat: Re: regulaminek   

Powrót do góry Go down
 

regulaminek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szablonowe Forum  ::  :: 
zasady
-
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
Czarodzieje | Czarodzieje