Szablon
 
WydarzeniaWydarzenia  CalendarCalendar  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  IndeksIndeks  

Share






 

 centrum pustyni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin

Admin

Wiek : 34
Galeony : 5169
 Liczba postów : 248
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
https://i.imgur.com/GOhYW4D.png
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Administrator




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyNie Mar 11, 2018 5:27 pm

First topic message reminder :


Centrum pustyni
[Only admins are allowed to see this image]

Miejsce, które umownie przyjmowane jest jako środek pustyni. Nie należy przebywać tutaj w godzinach popołudniowych, ponieważ słońce może doprowadzić do nadmiernego wycieńczenia i odwodnienia organizmu oraz do licznych omdleń. Wybierając się na wycieczkę przez pustynię należy pamiętać o jak największej ilości płynów. Nawet czarodzieje mają problem, żeby wyczarować wodę z powietrza, prawda?
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Mary Abneey

Mary Abneey

Galeony : 4571
 Liczba postów : 45
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 9:55 pm

Szmaciura znowu sięzgubiła. I znowu zmarnowaliśmy mnóstwo czasu na odnalezienie tego rudego ogona. Na szczęście się znalazł, ale jak zgubi się jeszcze raz to własnoręcznie ją uduszę.

Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:
Powrót do góry Go down
Howard Forester

Howard Forester

Galeony : 4554
 Liczba postów : 28
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 9:59 pm

- MAM NA IMIĘ DORIEN!!!! - krzyknąłem ze złością, gdy Zagubiona zaczęła mnie obściskiwać

Potem zgubiła się Fire. Slytherinie, daj cierpliwości.
Znalazła się.
A więcej dżinów to więcej rzeczy.


Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:

bezoar
Powrót do góry Go down
Betty Hampson

Betty Hampson

Galeony : 4556
 Liczba postów : 31
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:00 pm

Fajne były te dżiny. Bardzo hojne. Znowu prezenty nam dali. Szkoda tylko, że w międzyczasie człowieka zgubiliśmy. Bell, jaki ty przyklad dajesz? Przy okazji jak szukaliśmy Fire, zaszedłem pod opuszczone domki. A tam - MAPA! Wow. Jestem niesamowity. Jeszcze Fajer się znalazła, co ostatecznie też mogliśmy traktować jako plus. Teraz tylko znaleźć przedmiot...

Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:
Powrót do góry Go down
Marco Ramirez

Marco Ramirez

Wiek : 28
Galeony : 4732
 Liczba postów : 131
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Moderator




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:03 pm

- NIE WIEM O CO CI CHODZI, NIC NIE POWIEDZIAŁAM - krzyczę dorienowi, chyba jednak się nie polubimy. Potem szukam skarbu w ziemi a zamiast tego znajduję 60 g. Ok.

Stan zdrowia: ★ ★  
Eliksiry Uzdr:

krzyż dilys
proszek z choclików kornwalijskich
coś tam jeszcze
60 g
Powrót do góry Go down
Aden Morris

Aden Morris

Galeony : 4570
 Liczba postów : 45
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:08 pm

Uściskałam Doriena, Bell, Gemme, przy Clarke'u zadzierając nosa. Szłam dalej razem z nimi, ciesząc się, że na razie nie mieliśmy wielkich problemów oprócz tych zagubień. W końcu gdzieś trochę skręciłam i nagle zobaczyłam przedmiot.
- LUUUUUUUUUUUDZIE! - zawołałam.


Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:
Powrót do góry Go down
Howard Forester

Howard Forester

Galeony : 4554
 Liczba postów : 28
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:11 pm

Ta wyprawa strasznie mnie już męczyła. Nieposłuszne dziewczęta, które co chwilę się oddalały, przyjaciel mojej byłej jako drugi samiec w drużynie, dodatkowo dużo piasku i za dużo słońca. Od tego wychodzą piegi na nosie. Znalazłem po drodze zawiniątko z eliksirami, ale one nie wyglądały jak te, które matka trzyma w piwnicy. Nie ufa się takim substancjom.

Uradował mnie bardzo okrzyk Fire oraz to, że mnie uściskała. Bardzo mocno. Bardzo. Może nam się uda znaleźć przedmiot.

2+36

Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:

bezoar


Ostatnio zmieniony przez Howard Forester dnia Pon Mar 12, 2018 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Marco Ramirez

Marco Ramirez

Wiek : 28
Galeony : 4732
 Liczba postów : 131
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Moderator




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:13 pm

Juhuuuuu!! Biegnę do Fire w podskokach i rzucam jakieś przypadkowe zaklęcia na przedmiot, żeby go wydobyć.

6
11 z zaklec


Ostatnio zmieniony przez Marco Ramirez dnia Pon Mar 12, 2018 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Betty Hampson

Betty Hampson

Galeony : 4556
 Liczba postów : 31
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:13 pm

Ja i Fire okazaliśmy się być zgranym zespołem, nawet jeśli ta wredna małpa nie chciała mnie uściskać. Zgodnie z moim postanowieniem, Dori nawet się do mapy nie dotknął, bo wiemy jak by się to mogło skończyć. Więc Fire znalazła drogę! Musieliśmy już tylko wydobyć przedmiot. 

2 + 21 zaklęcia

Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:
Powrót do góry Go down
Mary Abneey

Mary Abneey

Galeony : 4571
 Liczba postów : 45
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:19 pm

Znalazła się mapka i miejscóweczka. Pora wydobyć skarbik hehe, będzie super zabawa, co Wy nato?

Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:


Kostka: 1
Kuferek: 20 (zaklęcia)
Powrót do góry Go down
Aden Morris

Aden Morris

Galeony : 4570
 Liczba postów : 45
centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8




Użytkownik




centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 10:26 pm

Super ekstra, dzięki mapie Ezry i mojemu wzrokowi udało się dotrzeć do przedmiotu. Teraz tylko ogarnąć, jak to cholerstwo wyciągnąć. Miałam nadzieję, że mój najdroższy (NAJDROŻSZY!) kuzyn coś wymyśli. Albo Clarke, też miał niezłą głowę jak się okazywało... Mimo to dzięki wspólnej pracy UDAŁO SIĘ.
- KOCHAM WAS! - zawołałam radośnie. No i uścisnęłam tego Ezrę lekko, niech będzie.

28 his +6
wyciagniete
suma 28



Stan zdrowia:
Eliksiry Uzdr:
Powrót do góry Go down
Sponsored content


centrum pustyni  - Page 3 QzgSDG8








centrum pustyni  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: centrum pustyni    centrum pustyni  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

centrum pustyni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Wydmy na pustyni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szablonowe Forum  :: centrum pustyni  - Page 3 IZRjZDw :: 
egipt
-
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje
Czarodzieje | Czarodzieje